
Bivši reprezentativni golman Bosne i Hercegovine Asmir Begović reagovao je na izjavu legendarnog američkog golmana Tima Howarda, koji je uoči duela Bosne i Hercegovine i Sjedinjenih Američkih Država na Svjetskom prvenstvu poslao samouvjerenu poruku Zmajevima.
Reprezentacije Bosne i Hercegovine i SAD-a sastat će se 2. jula u San Franciscu u utakmici šesnaestine finala Svjetskog prvenstva, a susret je već privukao veliku pažnju javnosti.
Howard je u analizi narednog protivnika poručio kako očekuje uvjerljivo izdanje američke selekcije.
“A Bosna? Pa… Landon i ja ćemo još razgovarati o tome. Ali iskreno, bolje im je da ni ne sjedaju u avion za San Francisco, jer će reprezentacija SAD-a učiniti sve da ih propisno razbije, zapet će protiv njih”, rekao je Howard.
Na njegove riječi nije dugo čekao odgovor.
Asmir Begović oglasio se putem društvenih mreža kratkom, ali znakovitom porukom kojom je jasno stavio do znanja da vjeruje u reprezentaciju Bosne i Hercegovine.
“Nisam baš siguran u to, Tim. Radujem se borbi u San Franciscu”, napisao je Begović.
Njegova objava brzo je privukla pažnju navijača, koji su u komentarima pružili podršku Zmajevima uoči jednog od najvažnijih mečeva na prvenstvu.
Utakmica između Bosne i Hercegovine i Sjedinjenih Američkih Država igra se 2. jula u San Franciscu, a pobjednik će izboriti plasman među 16 najboljih reprezentacija svijeta.
data-nosnippet>
